PLÁŽE

K moři jen pár minut

Jen za 600 m přímou cestou dojdete k první pláži Picinas Naturales. Krásná písečná pláž má pozvolný vstup do moře, je tedy ideální pro rodiny s dětmi. Vedle ní se rozprostírá městská pláž Playa del Cura, kterou lemuje palmová promenáda plná obchodů, restaurací a barů. Město nabízí celkem 6 pláží, takže každý si přijde na své.

OBCHODY, BARY, RESTAURACE

Vše pár kroků od apartmánu

Vzhledem k umístění apartmánu v centru města budete mít všechny obchody a restaurace téměř na dosah ruky. Přímo vedle apartmánu stojí nově postavený supermarket Mercadona, kde si můžete nakoupit kvalitní potraviny a drogerii. Na večerní drink můžete zavítat do spousty barů, ktéré centrum Torrevieja nabízí.

MĚSTO

Procházky centrem města či přístavem, noční život

Torrevieja je město ležící v provincii Alicante na jihu Španělska. Má v průměru 340 slunečných dnů v roce a ideální teplotu moře od jara až do podzimu. Díky svému léčivému mikroklimatu je Světovou zdravotnickou organizací WHO označována za jednu z nejzdravějších oblastí na světě. Mezi nejatraktivnější turistická lákadla patří Růžová laguna, promenáda okolo moře, přístav, nebo náměstí Plaza de la Constitution.. Město má určitě co nabídnout a zabavíte se tu od rána do večera, kdy začíná ten pravý noční španělský život.